Blog Suncenter > Porady > Koszt wakacji przekracza możliwości budżetu domowego? To nie problem!

Koszt wakacji przekracza możliwości budżetu domowego? To nie problem!

Wiele osób z utęsknieniem patrzy na prospekty na których widnieją piękne, egzotyczne miejsca. Każdy z nas powinien przynajmniej raz w roku odpocząć i “naładować baterię” wybierając się na wakacje. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Szczególnie, gdy mówimy o sporej rodzinie, która niestety nie zawsze może pozwolić sobie na wyjazd. Na szczęście biura podróży współpracują z bankami. Owocem takiej kooperacji jest możliwość finansowania wycieczki w ratach 0%!

 

Wakacje na raty 0%? Tak! To możliwe!

Nie raz myśleliście o wakacjach w ciepłym kraju. Patrząc jednak na finalną cenę dochodzicie do wniosku, że koszt, który wynosić może nawet kilkanaście tysięcy złotych jest poza waszymi możliwościami. Szkoda by było porzucić marzenia. Pamiętajcie, życie mamy tylko jedno, a pieniędzy nie zabierzemy ze sobą… do grobu. Dlatego może warto skorzystać z kredytu na wakacje? W sumie… skoro raty wynosić będą 0% jeśli wybierzemy opcję dziesięciu miesięcy. Możemy również rozłożyć finansowanie nawet na 60 miesięcy na korzystnych warunkach. No więc… czemu nie? Biuro podróży Sun Center współpracuje z bankiem BNP PARIBAS. Dzięki temu wybierając swoje wymarzone wakacje wcale nie musimy płacić całej kwoty od razu.

Jak to działa?

Cała procedura jest banalna i przypomina tą, którą znamy z na przykład elektromarketów. Wybieramy więc interesującą nas wycieczkę, a następnie rozpoczyna się procedura sprawdzenia naszych możliwości. Wystarczy oświadczenie o dochodach. Umowę można podpisać elektronicznie lub tradycyjnie. Co ciekawe, decyzja o uruchomieniu kredytu na wakacje może być uzyskana czasami nawet po trzydziestu sekundach. Jak widać, w prosty sposób, nie posiadając całej kwoty za wycieczkę możemy rozpocząć odliczanie do wylotu na wymarzony urlop.  

 

Naładuj baterie, by mieć energię na kolejny rok

Wyjazd na wakacje to nie tylko poznawanie ciekawych miejsc czy ludzi. To nie tylko obcowanie z inną kulturą. Urlop to także bardzo potrzebny nam wypoczynek po całym roku ciężkiej pracy. Udając się na wakacje możemy się “zresetować”, “naładować baterie” i po prostu wypocząć, by mieć siłę na kolejne miesiące pracy. Co ważne, wcale nie obciążymy naszego budżetu domowego jednorazowym, sporym wydatkiem. Kwotę, którą chcemy poświęcić na wakacje możemy rozłożyć na raty, co, jak widać jest banalnie proste.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *